Dziecięca Wiara pomysły, filmy, recenzje, inspiracje
pomysły, filmy, recenzje, inspiracje

Witrażyk Maryjny z naklejkami

Witajcie! Chcemy dziś Wam zaprezentować i gorąco polecić

WITRAŻ MARYJNY Z NAKLEJKAMI – RÓŻNE OBLICZA NASZEJ MAMY!

Jest to bardzo ciekawa propozycja dla dzieci od wydawnictwa Promyczek. Dzięki niej nasze maluchy w prosty i kolorowy sposób nie tylko poznały historię 18 polskich sanktuariów maryjnych, ale przede wszystkim na nowo odkryły jaką wspaniałą mamą jest Maryja, jak bardzo kocha ludzi i jak czuwa nad naszą Ojczyzną.

Na stronie wydawnictwa można zakupić (za jedyne 7zł) elegancką teczkę z witrażykiem o rozmiarach 15×33 cm wraz z 18 naklejkami z wizerunkami Maryi z różnych sanktuariów z terenu Polski. Dodatkowo na kanale youtube ( https://youtu.be/z4wZUk3N7Pc ) dostępne są krótkie animowane historie tych sanktuariów.

 Dziadek z okazji Pierwszej Komunii Świętej zabiera swojego wnuczka i wnuczkę w podróż po polskich sanktuariach maryjnych. Ich wycieczka jest tak ciekawie przedstawiona, że nasze dzieciaczki oglądały już odcinki po kilka razy, szczególnie te, które opowiadały o miejscach, w których byliśmy wszyscy razem, czy to na pielgrzymce, czy na rekolekcjach.

Witrażyk natomiast jest świetną formą utrwalenia w pamięci dzieci, tych wszystkich pięknych wizerunków Maryi!!!

Mimo, iż ten projekt został przygotowany z myślą o roratach na Adwent 2019, to jednak naszym zdaniem jest to idealna forma przybliżenia dzieciom Maryi chociażby w miesiącu maju, w październiku, czy przed pierwszą Komunią Świętą.

Dodaj komentarz