Dziecięca Wiara pomysły, filmy, recenzje, inspiracje
pomysły, filmy, recenzje, inspiracje

TOTUS TUUS – Litania loretańska dla dzieci

https://youtu.be/PyDA5dZ0fYk

Dziękujemy Maryi za całe Jej dobro!

Kochani, dziś kilka nowości i powodów do szczególnej radości: pierwsza sobota miesiąca – święto naszej Mamy, która tak mocno objęła nas Swoimi ramionami. Poświęcamy jej cały dzisiejszy odcinek!

Zupełnie nowe intro!!! A na końcu Aurelka słodko zachęca do polubienia, dawania lajków i subskrypcji na Youtubie.

Nabożeństwa majowe są wspaniałym aktem oddania się w ręce Maryi. Szczególnie gdy Ona oddaje nas Swojemu Synowi ukrytemu w Najświętszym Sakramencie. Chcemy, by również nasze dzieci znały piękno tego nabożeństwa i byśmy wspólnie jako rodzina, szczególnie w tym miesiącu, codziennie się Jej zawierzali. Z trójeczką małych dzieci nie jest to jednak takie proste, by po Eucharystii utrzymać je jeszcze na pół godziny w kościele bez frustracji, w radości i skupieniu 🙂 Ale się nie poddaliśmy i w tym roku przeżywamy radosny czas domowych nabożeństw majowych. Wspólnie wykonaliśmy mały ołtarzyk.

Dzieci ułożyły duże, barwne puzzle z Matką Bożą Fatimską (wydawnictwa Karmelitów Bosych): załączamy link do puzzle >> Aurelka zerwała kwiatki do wazonu i zapaliliśmy świece. Wszystko to, by wspólnie odśpiewać skróconą wersję litanii loretańskiej i naszą ulubioną, prostą w słowach piosenkę: „Cały jestem Twój Maryjo”.

Tu prezentujemy super wykonanie ks. Dominika: https://youtu.be/8onryGCWtl4

#litania #dzieci #Maryja

Dodaj komentarz